رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرمانداران مُر قانون را برای همه نامزدهای انتخاباتی رعایت کنند


14 اسفند, 1399 - 09:51 -- کارشناس۱
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین:

فرمانداران مُر قانون را برای همه نامزدهای انتخاباتی رعایت کنند

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین با اشاره به اینکه فرمانداری مجری قانون انتخابات است ، گفت: فرمانداران باید مرّ قانون را برای همه نامزدهای انتخابات اعمال کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اسدالله حمزه ئی  در جلسه هماهنگی برگزاری ستاد انتخابات در شهرستان آوج با اشاره به در پیش رو بودن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰  افزود:  فرمانداران و بخشداران از هم اکنون برای ایجاد شور و رقابت انتخاباتی برنامه ریزی و تلاش کنند.
وی اظهار داشت: انتخابات یک رویداد سیاسی مهم برای تعیین سرنوشت کشور است که با مشارکت حداکثری مردم محقق می شود.
این مسوول با بیان اینکه دغدغه مسوولان ارشد نظام برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی است ، تاکید کرد: ‌همه مقدمات قانونی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در زمان قانونی فراهم می شود.
حمزه ئی تصریح کرد: وظیفه مجریان انتخابات برگزاری انتخاباتی سالم ، پرشور، امن با تکیه بر قانون و رعایت بی طرفی است و  فرمانداران و بخشداران باید زمینه حضور سلایق مختلف سیاسی را در انتخابات فراهم کنند.
وی با تاکید بر رصد تحرکات انتخاباتی در شهرستان ها افزود: سامانه جامع اخبار انتخاباتی استان و شهرستان ها راه اندازی شده و اخبار تحرکات انتخاباتی استان در این سامانه بارگذاری می شود.