رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

احزاب قزوین خواستار پیوستن مردم به پویش درخانه می‌مانیم شدند


10 فروردين, 1399 - 14:56 -- کارشناس۱
مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین :

احزاب قزوین خواستار پیوستن مردم به پویش درخانه می‌مانیم شدند

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین گفت: جمعی از احزاب و فعالان سیاسی استان از مردم درخواست کردند به پویش درخانه می‌مانیم بپیوندند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اسدالله حمزه‌ای بیان داشت:: تاکنون اقدامات بسیار مناسبی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا در استان صورت گرفته و طرح‌های مختلفی برای قطع زنجیره انتقال آن در استان به مرحله اجرا درآمده است.

وی اضافه کرد: در این راستا با هماهنگی دفتر سیاسی و انتخابات استانداری قزوین، احزاب استان به منظور پیشگیری از ویروس کرونا و کاهش میزان ابتلای شهروندان به آن وارد عمل شده و از مردم درخواست کردند به پویش در خانه می‌مانیم بپیوندند.

حمزه‌ای با تشکر از این احزاب، افزود: حزب انجمن روزنامه نگاران زن ایران در استان، حزب اراده ملت ایران در قزوین، حزب اسلامی کار در استان، حزب موتلفه اسلامی قزوین، حزب اتحاد ملت در استان، حزب خانه پرستار در قزوین، شورای ائتلاف پیروان ولایت در استان و حزب کارگزاران سازندگی در قزوین از جمله اجزابی هستند که خواستار مشارکت مردم در پیشگیری از ویروس کرونا شده اند.

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین گفت: این احزاب با صدور پیامی تاکید کرده اند که در این شرایط خطیر که مردم ایران و بیش از ۱۹۷ کشور دیگر جهان در معرض ویروس کرونا واقع شده اند تنها راه جلوگیری از ابتلا و همه گیر شدن آن، رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن، برای قطع زنجیره انتقال این ویروس است.

وی با اشاره به فرارسیدن اعیاد شعبانیه و آیین کهن ۱۳ بدر و تاکید بر ماندن در خانه، گفت: احزاب استان تاکید کرده‌اند امیدواریم مردم با پایبندی به شعار در خانه می‌مانیم به قطع زنجیره انتقال این ویروس کمک کرده و روزهای خوب و خوشی را برای آینده خود، استان و کشور رقم بزنند.