رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۹۹ درصد شعب اخذ رای در استان قزوین برخط هستند


2 اسفند, 1398 - 17:07 -- کارشناس۱
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین:

۹۹ درصد شعب اخذ رای در استان قزوین برخط هستند

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: یک هزار و ۳۰ شعبه اخذ رای در استان معادل ۹۹ درصد برخط و تنها ۱۰ شعبه آفلاین هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،
اسدالله حمزه‌ای روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات استان قزوین به خبرنگاران گفت: هزار و ۴۰ شعبه اخذ رای در استان فعال است که ۷۸۵ شعبه ثابت و ۲۵۵ شعبه به صورت سیار در حال اخذ رای هستند.
 
وی اضافه کرد: هم اینک تمامی راه‌ها در استان باز است و مشکل خاصی در اخذ آرا وجود ندارد.
 
حمزه ای درخصوص زمان اعلام نتایج انتخابات، گفت: به دلیل برخط بودن شعب کار تجمیع آرا با سرعت بیشتری انجام می‌شود و به محض تکمیل صورت جلسه و اعلام به مرکز جمع بندی نهایی انجام خواهد شد.
 
این مسوول با بیان اینکه تا این لحظه میزان مشارکت در استان ۹ درصد معادل ۸۰ هزار نفر بوده است، افزود: میزان حضور مردم پای صندوق‌های رای تا این لحظه در مقایسه با میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ یکسان بوده است و خوشبختانه مردم پای صندوق‌های رای حضور یافته‌اند.
 
حمزه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از تمام عوامل دست اندرکار انتخابات از دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران، بخشداران، دستگاه‌های قضایی، انتظامی، نظامی، بسیج و... افزود: از احزاب، جریان‌ها، کانون‌های صنفی و جامعه کارگری و کارفرمایی درخواست می‌کنیم برای حضور مردم در پای صندوق‌های رای بیانیه بدهند و مردم و جامعه خود را برای حضور در پای صندوق‌ها دعوت کنند.
 
وی اضافه کرد: هرچقدر میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار کشور بالاتر خواهد رفت و نقشه‌های دشمنان نقش برآب خواهد شد.