رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آغاز دوره های آموزشی برای مجریان و دست اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  


30 آذر, 1398 - 15:08 -- کارشناس۱
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین خبر داد:

آغاز دوره های آموزشی برای مجریان و دست اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  

دبیر ستاد انتخابات استان از آغاز دوره های آموزشی برای مجریان و دست اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حمزئی دبیر ستاد انتخابات استان با اشاره به  اهمیت آموزش گفت: هدف از آموزش، یادگیری و ایجاد مهارت می باشد که موجب ارتقاء سطح دانش  و بینش در افراد می گردد. لذا با توجه به بازنگری قوانین و فرایندهای اجرایی انتخابات و لزوم شناخت و آمادگی مجریان انتخابات از تغییرات موجود، آموزش صحیح مجموعه قوانین، مقررات و نرم افزارهای رایانه  می‌تواند ضامن برگزاری یک انتخابات قانونمدار، سالم و بی طرف  باشد.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری درادامه ضمن اشاره به آغاز برگزاری دوره های آموزشی انتخابات ویژه مجریان و دست اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  بیان داشت‌: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته توسط وزارت کشور، ستادانتخابات استان با همکاری  معاونت توسعه مدیریت منابع استانداری  نسبت به برنامه ریزی  برای برگزاری دوره های آموزشی انتخابات که بیش از 50 ساعت می باشد  اقدام کرده است. 
وی ادامه داد : این کلاس های آموزشی شامل  آشنایی با قوانین انتخابات، آشنایی با مبانی انتخابات، کاربری سیستم جامع انتخابات، راهبری سامانه انتخابات، انتخابات و فضای مجازی می باشد که با حضور اساتید استانی درحال برگزاری می باشد