رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشکلات کارگران بازنشسته رفع و مطالبات آنها پرداخت گردید


29 آبان, 1398 - 11:55 -- کارشناس۱
مدیرکل سیاسی و انتخابات استان :

مشکلات کارگران بازنشسته رفع و مطالبات آنها پرداخت گردید

هشتمین جلسه کمیسیون امنیت کارگری شورای تامین استان در راستای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان و اتخاذ تدابیر لازم در جهت رفع معضلات آنها برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حمزئی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، از زحمات بی دریغ اعضای محترم کمیسیون که موجب کاهش 15 درصدی تعداد واحدهای مشکل دار گردیده است تشکر داشت. 
دبیر کمیسیون امنیت کارگری شورای تامین استان در ادامه به پیام تشکر کارگران بازنشسته شرکت های فرنخ،  مه نخ و نازنخ درج شده در روزنامه های استان اشاره کرد و عنوان داشت: تلاش و برنامه ریزی مسئولین استان و اعضای محترم کمیسیون در جهت رفع معضلات حدود 650 نفر از کارگران بازنشسته شرکت موجب شد تا بعد از 2 دهه مشکلات این اقشار زحمت کش رفع و مطالبات آنها پرداخت گردید. 
در ادامه جلسه با توجه به حساسیت های موجود در شرکت کنتورسازی برنامه منابع و مصارف این واحد تولیدی جهت گذر از بحران با حضور مدیریت شرکت در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون تاکید کردند مدیریت شرکت باید تمام سعی خود را در جهت پرداخت حقوق جاری و بخشی از مطالبات معوقه کارگران آن در طی برنامه ارائه شده اقدام نماید. 
در انتهای جلسه اعضای کمیسیون ضمن بررسی مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی استان از جمله سیمین تاک، دیزین صنعت، دستکش حریر، شرکت آبادراهان و پرسنل شاغل در عوارضی های استان راهکارهای لازم جهت رفع مشکلات آن ها را بررسی نموده و به دستگاه های اجرایی استان تاکید شد که با واحدهای مشکل دار استان حداکثر مساعدت و همکاری را بعمل آورند.