رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم ما با درایت تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند


20 آبان, 1398 - 12:00 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

مردم ما با درایت تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند

سرپرست فرمانداری البرز گفت : وحدت مردم ایران در برابر تحریمها و رویارویی با دسیسه های دشمن مثال زدنی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور امام جمعه الوند و  مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در محل فرمانداری برگزار شد ،  ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت گفت : مردم ایران در شرایط تحریم با تبدیل تهدیدها به فرصت اقدامی عملی در خصوص توانمندی های خویش نشان دادند . 

 وی با اشاره به شرایط کشور در وضعیت کنونی اظهار داشت : بسیاری از شرکتها و واحدهای صنعتی در حال حاضر با پیگیر یهای صورت گرفته و همکاری دستگاه های خدمات رسان در شرایط مناسب به سر می برند . 

 نصیری گفت : ادارات و دستگاهها با همکاری بیشتر  به صنایع و شرکتها اجازه بدهند تا با عبور از شرایط فعلی به وضعیت مناسب برسند. 

 سرپرست فرمانداری البرز با اشاره به تاکید دولت و استاندارمحترم  به رسیدگی امور مردم خصوصا در روزهای سه شنبه و برگزاری ملاقاتهای چهره به چهره با عموم  اذعان داشت : جهت پیشبرد امور و افزایش بهره وری در تمامی حوزه ها نیازمند مدیران دلسوز ، متعهد ، متخصص و پاک دست است  و اگر کسی چنین شرایطی را در خود نمی بیند از ادامه همکاری معذوریم  .

  نصیری  بیان کرد : مدیران در خصوص تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند تا صرف زمان  بیشتر عاملی هزینه بر  جهت تکمیل این پروژه ها نشود . 

 لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه نیز پیاده روی مدیران  شهرستان از ساعت ۷  از میدان قدس الوند تا فرمانداری صورت گرفت .