رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیگیری اولویت های شهرستان بدور از حواشی و در سایه همدلی و تعامل


2 شهريور, 1398 - 23:46 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

پیگیری اولویت های شهرستان بدور از حواشی و در سایه همدلی و تعامل

علیرضایی فرماندار شهرستان به همراه مدیران ادارات در اولین روز از هفته دولت با حضور در دفتر امام جمعه آوج با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


نصرت اله علیرضایی فرماندار شهرستان به همراه مدیران ادارات در اولین روز از هفته دولت با حضور در دفتر امام جمعه آوج با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
فرماندار آوج در این نشست گفت:شهیدان رجایی و باهنر الگوی مدیران در مردم داری،ساده زیستی،مسئولیت پذیری و نواندیشی در برنامه ها و پیگیری سیاست ها هستند.
وی افزود:در مدت ۷۰ روزی که در شهرستان حضور پیدا کرده ام همه سعی ما پیگیری مسائل عمده شهرستان در سایه همدلی،تعامل،پرهیز از حواشی و با تکیه بر عقلانیت جمعی بوده است.
وی افزود:در این مدت بیش از ۴۰ نفر از مدیران استان به شهرستان آوج آمده اند که از قبل این رفت و آمدها تصمیمات و نتایج خوبی عاید شهرستان شده و قول ها و مساعدت های مناسبی در تخصیص اعتبارات و اجرای طرح ها و برنامه ها صورت گرفت.
فرماندار آوج گفت:باید فضای شهرستان را بدور از لجاجت،صف بندی های جناحی و ذهنیت های منفی و خود بزرگ بینی ها پیش ببریم و با  تعامل و هم افزایی بتوانیم اولویت های شهرستان را پیگیری کنیم.
علیرضایی بیان داشت:خدمت صادقانه و شبانه روزی به مردم از وظایف مدیران است و هیچ شهروندی نباید پشت در مدیران معطل بماند و الحق و الانصاف مدیران شهرستان مدیرانی جوان و پای کار هستند که مسائل شهرستان را پیگیری می کنند.
وی افزود:در هفته دولت امسال ۷۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد و در سومین روز از هفته دولت نیز شهرستان میزبان استاندار محترم می باشد که امیدواریم با حضور ایشان پاره ای از مسائل و مشکلات شهرستان مرتفع شود.