رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قداست و حرمت قلم بسیار اهمیت دارد


18 مرداد, 1398 - 17:45 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین :

قداست و حرمت قلم بسیار اهمیت دارد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گفت: قداست و حرمت قلم بسیار اهمیت دارد و کسانی که این ابزار را در اختیار دارند باید امانتدار خوبی در این عرصه باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مرتضی علیخانی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین در بازدید از خبرگزاری ها و نشریات به مناسبت روز خبرنگار گفت: قداست و حرمت قلم بسیار اهمیت دارد و کسانی که این ابزار را در اختیار دارند باید امانتدار خوبی در این عرصه باشند.

وی بیان کرد: قلم نیز مانند چاقو می تواند در دست جراح باشد و یا در اختیار فرد نادرستی باشد که موجب ناهنجاری شود لذا باید مراقب باشید تا این ابزار مهم در اختیار کسانی قرار گیرد که ظرفیت و توان استفاده مناسب و معقول از آن را داشته باشند.

علیخانی گفت: گاهی اوقات شاهد بد اخلاقی در فضای مجازی و برخی رسانه ها هستیم که براحتی با آبروی افراد بازی می کنند که این حرکت زیبنده فعالان رسانه و نظام اسلامی نیست.

وی اظهارداشت: از رسانه ها انتظار می رود در مسیر منافع نظام و مردم قلم بزنند و در شرایطی که دشمن در مسیر ایجاد التهاب در جامعه همه تلاش خود را به کار بسته است بدنبال نا امیدی و بی اعتمادی نروند.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین یادآورشد: این روزها که عده ای احساس می کنند استاندار محترم به زمان بازنشستگی نزدیک شده شمشیر کینه و عداوت را از نیام خارج کرده اند و با زیر سوال بردن ایشان جسارت یافته اند که برخی مسائل را زیر سوال ببرند که این حرکت غیر اخلاقی است.

وی بیان کرد: بی تقوایی، بد اخلاقی و بی انصافی هرگز پسندیده نیست و نباید به گونه ای رفتار شود که تصور شود ما در قزوین خوش استقبال و بد بدرقه هستیم و رعایت وجدان و اخلاق در همه حال الزامی و پسندیده است.

علیخانی گفت: بیشترین دغدغه استاندار رسیدگی به امور کارآفرینان، سرمایه گذاران و تولید کنندگان است و بازدیدهای مستمر از کارخانه ها بیانگر این توجه است که از رسانه ها انتظار داریم این موارد را بازگو کنند.