رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی احزاب سیاسی برای جوانان


9 بهمن, 1397 - 12:23 -- روابط عمومی 3
مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزوین تاکید کرد:

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از سوی احزاب سیاسی برای جوانان

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین تاکید کرد: احزاب فارغ از دیدگاه های جناحی و سیاسی از طریق برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای نسل جوان تبیین نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صفر فضلی، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در آستانه دهه فجر با صدور پیامی از احزاب و تشکل‌های سیاسی فعال در استان دعوت نمود به میمنت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هر دو بخش آئینی و تبیینی حضور فعال داشته و علاوه بر شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با نظام جمهوری اسلامی و آرمان های متعالی آن، از طریق برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و جلسات پرسش و پاسخ، دستاوردهای انقلاب و کارنامه چهل ساله نظام جمهوری اسلامی ایران را برای اقشار مختلف جامعه؛ به ویژه نسل جوان تبیین نمایند. متن کامل این پیام بدین شرح است:

دبیران محترم احزاب سیاسی استان قزوین

با سلام و احترام

            ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی با شکوه مردم ولایت مدار ایران به رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در بهمن ماه 1357  در برابر نظام استبدادی پهلوی، نظر شما را به موارد ذیل جلب می نمایم:

  1. انقلاب اسلامی، نماد رشادت و جانفشانی ملت ایران در دفاع از آرمان ها و اهداف متعالی اسلام است که از جمله دستاوردهای آن حفظ استقلال و نفی سلطه بیگانگان، نیل به آزادی و حاکمیت مردم سالاری دینی درکشور بود. به همین منظور، ملت ایران هر سال برای گرامیداشت این حرکت عظیم توحیدی، مراسم و آئین های ویژه ای را برگزار و با حضور در راهپیمایی بزرگ جشن انقلاب با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق می نمایند.
  2. اکنون چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در شرایطی جشن می گیریم که نظام جمهوری اسلامی ایران به بلوغ رسیده و با ایستادگی در برابر مستکبرین و حمایت از مستضعفین و آزادی خواهان جهان، ما را به عزت و سربلندی رسانده است. لذا ما باید این هدیه الهی را به نحو شایسته ارج نهاده و ثمرات و دستاوردهای آن را برای مردم در داخل و خارج کشور ترسیم نماییم. چرا که مردم بزرگترین سرمایهنظام اسلامی بوده و به فرموده مقام معظمرهبری" رهنمودهای امام خمینی (ره ) و اتحاد ملت ایران دو عامل کلیدی در دستیابی به اهداف انقلاب  اسلامی می باشند." در این راستا شایسته است  تنها بر دهه فجر متمرکز نشویم و همواره دستاوردهای انقلاب اسلامی را به صورت هنرمندانه  برای مردم تبیین نماییم.

به همین منظور از جنابعالی دعوت می شود فارغ ازدیدگاه های جناحی وسیاسی، با عنایت به شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان ((افتخار به گذشته، امید به آینده )) در کنار سایر اقشار جامعه، همچون گذشته حقایق را به زیبایی برای مردم به ویژه جوانان تبیین نموده و ضمن برگزاری جلسات، سخنرانی ها و       فعالیت های  مختلف فرهنگی، اجتماعی و ... از منظر تبیینی نسبت به بیان دستاوردهای انقلاب و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی اقدام نموده و در بخش آئینی هم با حضور در کنار خیل پرشور مردم همیشه در  صحنه ایران در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن بیعت مجدد با نظام جمهوری اسلامی، برگ زرینی  دیگری را به صفحات انقلاب اسلامی اضافه نمایید.

 

صفر فضلی

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری