رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کیفیت احزاب مهمتر از کمیت آنان است


27 دى, 1397 - 13:33 -- روابط عمومی ۲
مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزوین:

کیفیت احزاب مهمتر از کمیت آنان است

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست هم اندیشی با اعضای شورای مرکزی حزب "کانون همبستگی دانش آموختگان ایران" بیان داشت:مهمترین کارکرد احزاب برقراری ارتباط بین مردم وحکومت بوده و کیفیت احزاب بسیار مهمتر ازکمیت آنان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"صفر  فضلی" مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری در نشست هم اندیشی با اعضای شورای مرکزی حزب "کانون همبستگی دانش آموختگان ایران" که در محل سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار گردید؛ اظهار داشت: مهمترین کارکرد احزاب این است که بین مردم وحکومت ارتباط برقرار نمایند چرا که درخواست های مردم زیاد وپاسخ دادن به این درخواست ها زمان بر است وتنظیم انتظارات مردم با حکومت کار احزاب است.
وی بیان داشت: حزب یک سازمان اجتماعی و دارای شخصیت حقوقی است واحزاب برای رسیدن به قدرت باید روحیه نقادی وانتقادی داشته باشند.
فضلی افزود: برگزاری این جلسات بیشتر برای استفاده از نظرات احزاب است، احزاب دارای ویژگی هایی هستند وبه عنوان نخبگان فکری دارای فکر واندیشه می باشند و رویکرد جدید دفتر سیاسی آن است که با اعضای شورای مرکزی احزاب جلساتی برگزار و نقطه نظرات آنان را در مورد مسائل مختلف از جمله موانع فعالیت احزاب و چگونگی رشد فعالیت های حزبی  و ...  دریافت نماید.
وی تاکید داشت: احزاب نسبت به برگزاری منظم جلسات به صورت ماهانه و فعال نمودن کمیته های مختلف از جمله  کمیته جوانان و کادرسازی، تربیت وآموزش جوانان برای آینده اهتمام جدی داشته باشند. چرا که ما برای کار جمعی و کار حزبی تربیت نشدیم و از غرب که حزب در آنجا فعالیت خود را شروع کرده فاصله بسیار زیادی داریم و بالطبع برای رسیدن به نقطه مطلوب باید بیشتر تمرین کنیم .
فضلی اظهار امیدواری نمود که با برنامه ریزی صورت گرفته نشست های هم اندیشی با کلیه احزاب وفعالین برگزار و نظرات وپیشنهادات این احزاب در راستای بهبود امور استان مورد استفاده وبهره برداری قرار خواهد گیرد.
وی تاکید داشت:  با کمک یکدیگر باید زمینه وبستر لازم  برای نهادینه کردن گفتگو در بین جریان ها وتشکل های سیاسی مختلف را فراهم آوریم.