رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فضا برای بیان عقاید جوانان در مقایسه با گذشته بازتر شده است


19 مهر, 1397 - 13:13 -- روابط عمومی 3
مدیرکل سیاسی استانداری قزوین:

فضا برای بیان عقاید جوانان در مقایسه با گذشته بازتر شده است

احزاب؛کارخانه ی پرورش نیروهای خلاق و با استعداد هستند
مدیرکل سیاسی استانداری قزوین گفت:فضا برای بیان عقاید جوانان در مقایسه با گذشته بازتر شده است/احزاب؛کارخانه ی پرورش نیروهای خلاق و با استعداد هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 صفر فضلی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری  در نشست هم اندیشی دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و اعضای شورای " مجمع طلاب ودانش آموختگان استان " اظهار داشت: رویکرد جدید دفتر و نگرش به احزاب، با دوره های گذشته متفاوت بوده و فضای سیاسی نسبت به ادوار و دولت های پیشین مطلوب تر و باز تر شده و فضا برای بیان عقاید جوانان  مهیاتر شده است لذا این تفاوت را باید به رسمیت بشناسیم .

 فضلی تشکیل اتاق های فکر را در بخشداری ها و فرمانداری ها مهم دانسته و تاکید داشت: این موضوع باید هرچه زودتر عملیاتی شود.

وی تاسیس خانه احزاب، نهادینه کردن فرهنگ گفتگو بین جریان ها و تشکل ها را از مهمترین اهداف دفتر سیاسی، انتخابات وتقسیمات کشوری دانسته و افزود :به زودی با پیگیری های صورت گرفته خانه احزاب راه اندازی و احزاب کنار هم  و با سلایق ونگرش های متفاوت کار را پیش خواهند برد.

مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین اضافه کرد: احزاب سیاسی با برگزاری جلسات به صورت مداوم وفعال کردن کمیته ها وآموزش وکادر سازی فعالیت خود را ارتقاء داده چراکه حزب کارخانه پرورش نیروهای خلاق وبا استعداد است ونیروهای حزبی به جهت فعالیت حزبی و دغدغه مند بودن برای جامعه، یک سر وگردن از سایرین بالاتر هستند.

 وی اولین شرط برای پیشرفت را حرکت صاحبان اندیشه، صاحبان ثروت وصاحبان قدرت در یک راستا و همپوشانی آنها نسبت به هم دانست.

فضلی در پایان اظهار امید واری کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته نشست های هم اندیشی با کلیه احزاب وفعالین برگزار ونظرات وپیشنهادات این احزاب در راستای بهبود امور استان مورد استفاده وبهره برداری  قرار گیرد

وی خاطر نشان کرد: با کمک یکدیگر باید زمینه وبستر لازم  برای نهادینه کردن گفتگو در بین جریان ها وتشکل ها را فراهم آوریم و با توجه به تطبیق قانون جدید احزاب باید اساسنامه ومرامنامه خود را با قانون جدید تطبیق ونسبت به رفع نواقص وتکمیل موارد اقدام شود.

در ادامه حجت الاسلام بهادری دبیر محترم مجمع طلاب ودانش آموختگان استان ضمن تشکر از مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری  بابت برگزاری  نشست های هم اندیشی با احزاب استان، گزارشی از فعالیت مجمع طلاب ودانش آموختگان استان ارائه واظهار امید واری کرد:این فرایند اتاق گفتگو  هر چه زودتر در سطح استان جنبه کاربردی و عملیاتی به خود بگیرد.

وی افزود: با توجه به رویکرد جدید دفتر سیاسی به احزاب امید واریم به همه احزاب اجازه فعالیت داده شود.

دبیر محترم مجمع طلاب ودانش آموختگان استان در ادامه خواستار مساعدت وتوجه ویژه به احزاب وتسریع در استقرار خانه احزاب شدو مشکل اساسی  احزاب را در فصلی بودن فعالیت  آن در زمان انتخابات ذکر کرد.

در ادامه اعضای شورای مرکزی حزب آقایان روح ا.. محمدی، مجید  ردائی ، مهدی کریمی ، علی ملک زاده ، کریم کریمی، اباذر عالمی نظرات و پیشنهادهای خود را در راستای تقویت و بهاء دادن  واحیای جایگاه احزاب ،استفاده از نظرات وپیشنهادات همه احزاب، تسریع درتشکیل خانه احزاب ، بحث بودجه واعتبار ومساعدت به احزاب وراه اندازی  کرسی آزاد اندیشی  بیان نمودند.